O mně

Ahoj,

jmenuji se Kristina Faltová, bydlím v Opatovicích, zhruba 20km od Brna. Je mi 20 let a jsem studentka brněnské cukrářské školy. Chci s vámi sdílet mé nápady a úspěchy.

Už jako malá jsem mamince pomáhala s vánočním cukrovím, tehdy se ve mě zrodila vášeň pro pečení. Mé první dorty jsem pekla k narozeninám jen pro mé blízké. Později se mi začalo dařit a tvořila jsem víc a víc. Nakonec se ze mě stala oficiální cukrářka. Nyní peču pro zákazníky, rodinu, kamarády a pro všechny, kteří mě osloví.

Naučila jsem se spoustu věcí. Umím pracovat s marcipánem, fondánem, čokoládou a ráda se přiučím novým věcem. Peču na velikonoce, vánoce, narozeniny i svatby. Záleží jen na přání mých zákazníků.

 

2 comments
  1. Dobry den, pecete i pro Brno a pripadne, jak s dopravou? Chtela bych dort ve tvaru auta Bleska-podobne mate Buraka. Kolik by stal a mate volno upect dort na termin 5.7.? Dekuji za odpoved.

    1. Ahoj, informace a dotazy prosím na email poptavky@dortyodkristiny.cz nebo na telefon 608 870 951. Děkuji cukrářka Kristina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.