Upečte si banánové fitness sušenky z ovesných vloček!

bananove-fitness-susenky-03

Léto se nám blíží a všichni se snaží zhubnout do plavek. Včetně mě. Znáte to, samá zelenina, ovoce, maso, oříšky atd. Někdy ale máte krizi. Včera jsem měla chuť na něco sladkého, ale zároveň jsem nechtěla porušit svůj slib. Sice mám doma plnou ledničku dobrot, co jsem pekla, ale vím, že je to ,,zakázané ovoce“.

Tak jsem tak googlila a googlila, co bych asi tak upekla? Vzpomněla jsem si, že kdysi jsem u své kamarádky jedla výborné sušenky. Sušenky jsou zdravé, nepřiberete po nich, jsou rychlé, jednoduché a navíc jen ze 3 surovin. Mě pečení trvalo 30 minut! Opravdu doporučuji všem, kteří drží nějakou dietu, i těm, kteří nedrží! U nás doma si je zamiloval každý.. 🙂

Upečte si banánové fitness sušenky z ovesných vloček!

Suroviny

  • 4 banány
  • ovesné vločky
  • med

Postup

  1. Pomocí vidličky rozmačkáme banány a přidáme ovesné vločky. Já své sušenky dochutila kousky čokolády a jablkem. Nakonec přidáme med.
  2. Jelikož jsem detailistka, tak jsem své těsto dala do formiček ve tvaru srdíček. Jakmile odděláte formičku, tak těsto musí pořád držet tvar srdíčka. Navíc takhle poznáte, jestli máte těsto tak, jak má být.
  3. Teď už jen pečeme při 180°C asi 30 minut. A je hotovo!
https://dortyodkristiny.cz/upecte-si-bananove-fitness-susenky-z-ovesnych-vlocek/

Nezapomeňte mě sledovat na mém Facebooku, Instagramu a Pinterestu. Budu moc ráda, když mi pošlete fotky jak dopadly vaše sušenky. 🙂

Jak mlsat a nepřibrat?

dietni-mlsani

Taky tak strašně rádi mlsáte ale bojíte se stoupnout na váhu? Jelikož jsem se rozhodla jíst zdravě, tak jsem musela omezit ujídání mých dortíků. Přečetla jsem si proto pár článků o zdravé výživě a nemohla jsem zapomenout na mé oblíbené sladkosti.

Takže jak mlsat a nepřibrat? Recepty na Pinterestu mi opět udělaly jasno. Proč si nedopřát jahodový koktejl, když do toho nedám cukr? Nebo ovocnou zmrzku? Mrkněte a nebojte se mlsat!


dark-chocolate-mints

 Dark Chocolate Mint


strawberry-bananaiIce-cream

Strawberry Banana Ice Cream


tropical-fruit-skewers

Tropical Fruit Skewers


blueberry-almond-pancakes

Blueberry Almond Pancakes


peach-mango-banana-smoothie

 Peach Mango Banana Smoothie


no-bake-energy-bites-redo

No bake energy bites redo


Pokud však rádi mlsáte na mém Pinterestu je mnoho nápadů. Mé dorty najdete na mým Facebooku, takže určitě se nezapomeňte mrknout.

Dezerty, rychlé recepty pro nečekanou návštěvu

dezerty

Máte nečekanou návštěvu a nevíte co nabídnout? Vyzkoušejte jeden z šesti receptů na dezerty plné ovoce! Nemusíte kupovat speciální suroviny. Vlastní recept si sestavíte podle toho, co najdete doma.

Můžete si vybrat od jablkových, přes karamelové až po banánové dezerty. Vaši přátelé určitě ocení skvělou chuť a vzhled. Vše vám zabere maximálně 20 minut. Recepty jsou naprosto jednoduché a bez pečení. Tak zkuste něco jiného a překvapte své přátele!


smores-trifle

Smores trifle


no-bake-strawberry

 Bake Strawberry Oreo Cheesecake


caramel-apple-trifles

 Caramel Apple Trifles


cocoa-banana-overnight-oats

Cocoa Banana Overnight Oats


caramel-apple

Caramel Apple


caramel-apple-parfait

 Caramel Apple Parfait


V předminulé inspiraci jste si mohli užít plno jablíček. Náš originální jablečný recept najdete na svetcukraru.cz

Pokud se vám dezerty povedly, pochlubte se na našem blogu! Pošlete nám vaše fotografie na e-mail. Sledujte naše tipy na Pinterestu, kde najdete každý den spoustu inspirace.

Recepty z jablek, které určitě neznáte!

 

Recepty z jablek, které určitě neznáte!

Máte hodně jablíček a nenapadá vás nic jiného než štrůdl? Nevadí, máme pro vás pět netradičních receptů z jablek. No a na ten štrůdl nakonec také dojde. Kromě jablíček si také užijete plno karamelu, který se k nim skvěle hodí. Můžete si vybrat recepty pečené i nepečené. Na závěr si ukážeme cupcakes ve tvaru rybiček, plné bonbónků M&M’s, které jsou k dostání ve všech obchodech.

Nemusíte se tak trápit složitými nákupy nebo sháněním málo dostupných surovin, vše potřebné máte doma. Ochutnejte naše typy a vychutnejte si váš víkend!


caramel-apple-nachos
Caramel Apple Nachos


apple-streusel-cheesecakes
Apple Streusel Cheesecakes


everything-caramel-apples
Everything Caramel Apples


butterfinger-apple-nachos
Butterfinger Apple Nachos


apple-strudel
Apple Strudel


little-fishy-cupcakes
Little Fishy Cupcakes


Pokud jste ze svých jablíček nadšení, pochlubte se. Posílejte nám vaše fotečky a my je tu rádi vystavíme. A nezapomeňte se podívat na náš Pinterest. Najdete tam každý den spoustu zajímavých receptů.