Skvělé kuličky-  pro malý hřích :)

recepty-cake-balls

Předchozí článek Velikonoční cukroví měl velký úspěch, tak tu máte další recepty na cake balls. Tyhle kuličky jsou skvělé nejen pro velké oslavy, ale i pro takové to domácí mlsání.

Receptu můžete využít když budete péct dort a zůstane vám navíc korpus. U nás doma se tyhle kuličky staly velmi oblíbené, proto je dělám docela často.

Zkouším různé varianty, ať už chuťově nebo vzhledově. Dodávají skvělou náladu, která se teď hodí, když je venku tak hezky. Zaujali mě recepty na různé ovocné kuličky. A jelikož si nedokážu nechat nic pro sebe, musím se s vámi podělit. Zkuste si doma upéct chutné kuličky. Je to rychlé a jednoduché.


banana-balls

Banana Balls


lemon-truffle

Lemon Truffles


oreo-truffles

Truffles Two Ways


strawberry-truffles

Strawberry Truffles


pistachio-cookies

Pistachio Balls


vanilla-truffles

Vanilla Chocolate Truffles


Na mém Pinterestu je mnoho nápadů, které vás určitě zaujmou. Mé dorty najdete na Facebooku.

5 receptů pro první jarní pečení

jarni-inspirace

Je na čase pomalu přivítat jaro. Když se podíváte ven, tak možná budete mít štěstí vidět první kytičky. Na někoho ,,leze jaro” na mě leze jarní pečení. Proto jsem se nechala inspirovat jarními recepty.

Jistě víte, že pro jaro jsou typické krásné kytičky. Lítají kolem motýlci a ptáčci. To bude hlavní téma jarního pečení. Připomeňme si, jak moc je pro nás důležitá příroda a jak moc rádi ji máme. Upečte si doma svou přírodu a přivítejte jaro!


chocolate-butterflies

Chocolate Butterflies


easter-hostess-gifr

Easter Hostess-Gifr


bee-daisy-cupcake

Bee Daisy Cupcakes


rainbow-butterfly-cake

Batterfly Cake


cupcakes-tulipanes

Cupcakes Tulipanes


Na mém Pinterestu je mnoho nápadů, které vás určitě zaujmou. Mé dorty najdete na mým Facebooku, takže určitě se nezapomeňte mrknout.