Valentýnská soutěž o dort

Máte partnera, partnerku? Jste zamilovaní? Mám tu Valentýnskou soutěž pro zamilované. A pro vítěze upeču naprosto úžasný dort. Pozor!!! Zúčastnit se mohou jen zamilovaní, kteří mají rádi sladké.

Jaká je výhra?

Výherce soutěže dostane úžasný Valentýnský dort. Předloni soutěž vyhrál krásný novomanželský pár a minulý rok Kejty se svým přítelem.

O co jde?

Stačí poslat krásnou, romantickou, vtipnou a hlavně originální fotku na můj e-mail poptavky@dortyodkristiny.cz, nebo ji můžete zveřejnit na Instagramu pod hashtagem #dortyodkristiny a nezapomeňte nás tam označit instagram.com/dortyodkristiny. Vaše fotky zveřejním na Facebooku. Z pěti fotek, které budou mít nejvíc lajků vyberu výherce. Tak co? Jdete do toho?

Jakou fotku poslat?

Samozřejmě takovou, na které bude vidět, že jste ten nejzamilovanější pár na světě. Zapojte svou fantazii a snažte se být co nejvíce originální!

Od kdy a do kdy můžete fotky posílat?

Soutěž začne 31.1.2017 a ukončena bude 10.2.2017.

Vyhlášení vítězné fotografie

Vítěze soutěže oznámíme na Facebooku, webu dortyodkristiny.cz a e-mailem na adresu vítěze.

Pravidla Valentýnské soutěže

Soutěže se můžou zúčasnit zamilované páry, které pošlou na můj email poptavky@dortyodkristiny.cz svou fotografii nebo ji zveřejní na svém Instagramu. Do emailu prosím uveďte také své jméno a přjímení.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

A nezapomeňte!

Čím dřív nám fotografii pošlete, tím víc budete mít lajků. Těšíme se na vaše fotky. 🙂

6 receptů pro sladký Valentýn

 

valentyn-2015

Taky jste na vážkách? Nevíte co dát svému miláčkovi? Tak mu něco upečte. Je to lepší dárek, než z obchodu. Záleží už pak jen na to, co váš partner/partnerka miluje (kromě vás).

Jestli není na sušenky nebo lízátka, udělejte mu krásný dort. S jednoduchými recepty zvládnete jakýkoliv krásný dárek. Zdobení bude už jen na vás. Jestli to bude skvěle chutnat i vypadat, tak určitě neodolá. Recepty jsou jednoduché a zvládne je každý. Troufnete si?


flying-heart-cupcakes

Flying Heart Cupcakes


french-meringues-with-ganache

French Meringues With Strawberry Ganache Filling


sweetheart-pops

Sweethearts Pops


valentines-cookies-2

Valentines Cookies


valentines-cake-balls

Valentines Cake Balls


valentines-day-mini-cakes

Valentines Mini Cakes


heart-cakes

A jak udělat dort ve tvaru srdce se dozvíte v tomto návodu.


Další nápady najdete na našem Facebooku nebo Pinterestu. Můžete se také zúčastnit naší Valentýnské soutěže o krásný dort!

Soutěž o Valentýnský dort

soutez-valentyn

Máte partnera, partnerku? Jste zamilovaní? Mám tu Valentýnskou soutěž pro zamilované. A pro vítěze upeču naprosto úžasný dort. Pozor! zúčastnit se mohou jen zamilovaní, kteří mají rádi sladké.

O co jde?

Stačí poslat krásnou, romantickou, vtipnou a hlavně originální fotku na můj e-mail (poptavky@dortyodkristiny.cz). Vaše fotky zveřejním na Facebooku. Z 5 fotek, které budou mít nejvíc liků vyberu výherce. Tak co? Jdete do toho?

Pravidla soutěže

Soutěže se můžou zúčasnit zamilované páry, které pošlou na můj email poptavky@dortyodkristiny.cz svou fotografii. Do emailu prosím uveďte také své jméno a přjímení.

Jakou fotku poslat?

Samozřejmě takovou na, které bude vidět, že jste ten nejzamilovanější pár na světě. Zapojte svou fantazii a snažte se být co nejvíce originální!

Jaká je výhra?

Výherce soutěže dostane úžasný Valentýnský dort.

Jak bude soutěž probíhat?

Vaši fotografii umístíme na Facebook, kde bude probíhat hlasování. Prvních pět fotografií, které budou mít nejvíce liků (to se mi líbí) postoupí do finále. Z těchto pěti fotografií vyberu vítěze.

Vyhlášení vítězné fotografie

Vítěze soutěže oznámíme na Facebooku, webu dortyodkristiny.cz a e-mailem na adresu vítěze.

Do kdy můžete fotky posílat?

Soutěž končí dne 12.2.2015

A nezapomeňte!

Čím dřív nám fotografii pošlete, tím víc budete mít liků. Těšíme se na vaše fotky. 🙂