Vánoční cukroví od Kristiny

 • DVANÁCT DRUHŮ tradičního vánočního cukroví

  Nemusíte přemýšlet, že manželovi chutnají rohlíčky a dětem zase včelí úly! Nabízím 12 druhů vánočního cukroví. Cukroví jsem vybírala tak aby si VYBRAL OPRAVDU KAŽDÝ člen rodiny. Cena vánočního cukroví je 350,-Kč/kg

 • Originální dárek- VÁNOČNÍ CUPCAKES v dárkovém balení

  Klasické cukroví na Vánoce? O tom žádná! Ale proč si svátky neobohatit stylovými cupcakes? Cena 6.ks cupcakes v dárkovém balení je 290,- Kč Navíc k nim dostanete pravé MÁSLOVÉ SUŠENKY ZDARMA!

 • PEČENO S LÁSKOU a z domácích surovin

  Cukroví se snažím péct co nejkvalitněji, proto peču podle tradičních receptů a z domácích surovin. Vařím si vlastní marmelády a oříšky sbírám na zahradě ... A to nejdůležitější. Všechny sladkosti pro vás PEČU S LÁSKOU!

 • Napéct cukroví- MÁM NAPEČENO!

  Jedním z mnoha úkolů v seznamu Vánoce 2016 je nejspíš i NAPÉCT CUKROVÍ. Co by jste řekli tomu, že už dnes si můžete k tomuto úkolu napsat SPLNĚNO! Není to super?

Loňské cukroví nám velmi chutnalo. Chuťově bylo dokonalé a barevně hezky nazdobené. Těším se až si tento rok opět pochutnám.
Nejlepší cukroví co jsem kdy jedla. Minulý rok jedna krabice nestačila. ;) Kristina je opravdu šikovná, určitě doporučuji. :))
Vánoční cukroví jsem od Kristiny sice ještě neměla, ale pekla nám krásné dorty. Je šikovná a kreativní. Pro pečení je Kristinka ta pravá.

Objednávka vánočního cukroví

Příjem objednávek je zastaven!!

Kristina